0264 271 36 36 - 0546 546 50 25

Hakkımızda

Sakarya'nın bütün bölgelerinde etkili Servis ağı kurmayı başarmış Arçelik Servisi sektöründe Servis anlayışını yetkili servislerden bağımsız olarak 7/24 Servis anlayışı ve de bir yıl parça ve işçilik garantisiylede cihazlarınıza yapılan işlemlerle alakalı garantörlük hizmeti sunarak ön plana çıkıp sizin belirlediğiniz hizmet şartları ve ödeme kolaylıklarıyla da Sakarya Arçelik Servisi onarım konusunda bir yeniliğe de imza atmıştır.

Sizin belirled​iğiniz saatlerde hareket kabiliyeti bulunan bizden başka Arçelik Servisi olmadığını biliyorsunuzdur haftalara sarkan Arçelik Servis anlayışı bitti, başınıza gelen ve yaşadığınız sorunları üstün tecrübemizle birlikte idrak ediyor, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda vizyonumuza da yön veriyor. Hedef olarak sadece müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Bizi tercih edin çok değerli olan paranız ve zamanınız boşa harcanmasın. Servisimiz belli olduğu gibi özel Servistir. Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.

Adapazarı Arçelik ServisiAdapazarı Beko ServisiSakarya Arçelik ServisSakarya Arçelik ServisleriSakarya Beko ServisiSakarya Bosch ServisiSakarya Profilo ServisiSakarya Siemens Servisi
HEMEN ARA